Πέμπτη 21 Φεβρουαρίου 2013

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 3-0 ΣΤΙΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄

Παρασκευή ΣΥΝΑΠΙΔΟΥ
Εκτός έδρας ήττα για το β΄ τμήμα των παγκορασίδων μας από το ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ με 3-0 (25-21, 25-11, 25-23).
Η ομάδα μας, ικανοποίησε με την απόδοση της και κόντραρε την αντίπαλο της σε μεγάλο βαθμό. Ειδικά στο 3ο σετ και με το σκορ στο 23-23, δύο διαιτητικά λάθη έδωσαν το σετ και τη νίκη στην Ηλιούπολη.
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: (Χονδρού) Δημητροπούλου, Μπέση, Παρασκευοπούλου, Χατζηγρηγορίου, Τζατζιμάκη, Παγανέλη, Παντελάκη (λ), Κρεμμυδιώτη, Γιοβάνη, Μπιτσίκου, Μπάση.
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ: (Ραντοίκοβιτς) Κατσαδούρου, Βέκκου, Βλασταρίδου, Συναπίδου, Αγγέλη, Χάνου Κ., Χάνου Στ. (λ), Στοίτσεβα, Καράγιωργα, Λιόλιου Γ., Μοίρα Αγγ.