Δευτέρα 29 Νοεμβρίου 2010

ΗΤΤΑ ΟΙ ΠΑΙΔΕΣ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ

Την ήττα γνώρισε το παιδικό μας τμήμα, στον εκτός έδρας αγώνα μας για την 6η αγωνιστική, από τον ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, με 3-1(25-23, 20-25, 25-13, 25-19).
Η εμφάνιση των παιδιών, κρίνεται πολύ καλή και αν υπήρχε λίγο περισσότερη συγκέντρωση ίσως θα φεύγαμε και με τη νίκη επί ενός ανώτερου αντίπαλου. Ειδικά στα 2 πρώτα σετς παίξαμε πολύ καλό βόλει και θα μπορούσαμε να είχαμε προηγηθεί με 2-0, αφού στο 1ο σετ προηγηθήκαμε με 23-22, αλλά το Περιστέρι με σερί 3-0, κέρδισε το σετ. Στο 4ο σετ, προηγηθήκαμε με 7-0, 13-4, 16-11, αλλά ισοφαριστήκαμε στο 17-17 για να τελειώσει το παιχνίδι με σερί 8-2 του Περιστερίου.
Η διαιτησία του κ. Ρέππα και της κας. Γεωργάκη, ήταν πολύ καλή.
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ: Τζαννετουλάκος, Μπουλγάρου, Ανδρεόπουλος, Θεοχαρίδης, Πολλάλης, Μαστρογιάννης, Κογκαλίδης (λ), Ψαράκης, Δεμιτζόγλου, Καλόβολος.
Στον άλλο αγώνα του ομίλου μας, ΜΙΛΩΝΑΣ - Γ. ΖΩΗΣ 2-3

1. ΑΟ Γ. ΖΩΗ 18-04 12
2. ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝΑΣ 16-06 10
3. ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 12-07 10
4. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 07-12 08